image
Česky English
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Historie firmy se datuje do roku 1992, kdy jsme začínali podnikat jako fyzická osoba. S postupným rozšiřováním spektra našich služeb jsme se posunuli od provozování svářečské školy a provádění drobných svářečských zakázek k výrobě a montáži svařenců. V r.2001 došlo k transformaci podnikající fyzické osoby Kolář-TESTSVAR na společnost s ručením omezeným, provádějící už složitější a větší stavební akce. V této podobě fungujeme doposud.

Jsme držiteli certifikátu ISO 9001: 2016, ve spojení s ČSN EN ISO 3834-2:2006. Jako jedna z mála firem jsme certifikováni jak pro svařování kovů tak i pro svařování termoplastů (technický kód pro svařování termoplastů v ČEZ). Dále jsme držiteli certifikátu pro provádění ocelových konstrukcí dle ČSN EN 1090-1:2009 (EXC3) vč. Certifikátu typové zkoušky výchozího typu OK.

pohled
firma

Od původního zaměření na všeobecné stavitelství jsme se postupně specializovali na svařované konstrukce a potrubní rozvody médií, z kovů i plastů, dále na výrobu ocelových konstrukcí. Okrajově provádíme menší dopravní stavby.

Disponujeme odborným personálem, technickým vybavením a patřičným zázemím.

Mimo stavební činnosti provozujeme středisko odborného vzdělávání, což vysvětluje označení "Group" v názvu společnosti. ESK je akronym hlavní vize - motta společnosti - "Ekonomické/Ekologické Stavby Kolář".

Cílem vlastníků společnosti není vybudování velkého kolosu a nabízení veškerých stavebních prací, ale provoz fungující pružné společnosti, která opakovaně realizuje specializované zakázky k plné spokojenosti svých klientů.

Dle politiky jakosti stanovené vedením společnosti již v r.2003 jsme se zavázali plnit trvale požadavky našich klientů dle platné legislativy, technických norem a pravidel, v souladu s naším QMS.

Vaše připomínky, náměty a zakázky zpracovává tým profesionálů.